Najnovije

Погледнете што му зготви за доручек невестата на Кико од Шишево (ВИДЕО)

Се надеваме дека сеуште имате свежи сеќавања на ликот кој насмеа стотици Македонци на една од најпопуларните социјални мрежи кога објави видео од неговиот разговор со брат му во странство.  Кико од Шишево набрзо по видеото се ожени, а медениот месец со новопечената сопруга му започна вака: Прв ручек на …

Pročitaj više

Се прашувате каде за нова година? „Енерџи бенд“ и клуб „Платинум“ ви нудат незаборавна ноќ

Најлудата ноќ во годината е на прагот, а вие сеуште немате одлучено каде ќе ја дочекате и во каков амбиент ќе бидете затечени? Најмоќната комбинација оваа година ви ја нудат најдобрите, најдокажаните и најдружељубиви членови на „Енерџи бенд“ заедно со прекрасниот менаџерски тим и персоналот на клуб „Платинум“. Кралот на …

Pročitaj više

Цаки и Кисми снимија балада која буди носталгија по 90-тите години (ВИДЕО)

По напливот на неквалитетна музика конечно можеме да се пофалиме со нешто што се издвојува, нешто кое што со сигурност ќе ви разбуди емоции и емпатија по едно убаво време.„Чувај ме за крај“ е насловот на музичкото парче кое вчеравечер една од најпопуларните музички групи во Македонија го пушти во …

Pročitaj više
x Close

Lajkujte našu Facebook stranicu